O Kancelarii

Ius est ars boni et aequi - Prawo jest sztuką tego, co dobre i słuszne.

Jacek Buczyński (ur. 21 październik 1973r.) absolwent Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego i  Wyższej Szkoły Handlu i Prawa w Warszawie im. R. Łazarskiego. W kancelarii podatkowej prowadził dział doradztwa prawnego w zakresie prawa gospodarczego, następnie zarządzał firmami informatyczno-seriwsowymi w tym bieżącą obsługą prawną, prowadził negocjacje, handlowe, zajmował się analizą sytuacji finansowej firmy, tworzeniem i realizacjią strategii handlowej firmy, prowadził windykację przedsądową i sadową, obsługiwał procesy przetargów publicznych i dotacji unijnych. Od 2011r. własciel Kancelarii Prawnej ASTREA. Specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych. Specjalista prawa: gospodarczego, cywilnego, widykacyjnego.

   Kancelaria  z siedzibą w Warszawie, oferuje kompleksową obsługę prawną i inwestycyjną podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz osób fizycznych, w oparciu o zasadę wzajemnego zaufania oraz w poszanowaniu tajemnicy.

 Gruntowne i wszechstronne wykształcenie prawnicze, jak również wieloletnie doświadczenie zawodowe stanowi gwarancję usług najwyższej jakości.

  Podstawowym elementem naszej działalności jest pomoc w wyborze optymalnej i najkorzystniejszej możliwości rozwiązania każdego problemu.

  W trosce o poziom świadczonych usług, każda sprawa podlega gruntownej i wnikliwej analizie, ocenie szans realnego osiągnięcia pozytywnego jej załatwienia, oraz rzetelnej informacji Klienta na temat szans osiągnięcia założonego celu.

  Kancelaria Prawna ASTREA w trosce o bezpieczeństwo swoich Klientów korzystających z usług świadczonych przez kancelarię posiada wymagane ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

Nasze usługi są świadczone szybko i na najwyższym poziomie.

Kancelaria Prawna ASTREA - to Twoja skuteczna ochrona prawna ! Bo z nami prawo jest po Twojej stronie !