Warszaty samochodowe

   

   Jesteśmy Kancelarią specjalizującą się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych – warsztatów samochodowych. Posiadamy bogate doświadczenie w reprezentowaniu Państwa interesów w stosunku do firm ubezpieczeniowych, zarówno w postepowaniu przedsądowym jak i sądowym.


   W związku z licznymi problemami które napotykacie Państwo w odzyskiwaniu pełnej wysokości kwoty od firm ubezpieczeniowych, związanych z usługami naprawy pojazdów powypadkowych w systemie bezgotówkowym, oraz wynajmu pojazdów zastępczych na czas naprawy, jakie świadczycie Państwo swoim klientom, pragniemy zaproponować Państwu naszą pomoc prawną.


§ Zaniżane stawki RBG za naprawy blacharskie, mechaniczne, lakiernicze

§ Żądanie faktur źródłowych za zakupione części

§ Nakaz naprawy pojazdów przy użyciu tanich zamienników

§ Odmowa zapłaty za wynajem pojazdu zastępczego

- - - - - Pomożemy Państwu uporać się z tymi problemami - - - - -


Oferujemy elastyczny rodzaj współpracy dostosowany do Państwa potrzeb, w tym obsługę stałą – ryczałt i e-obsługę. Podstawowym elementem naszej działalności jest pomoc w wyborze optymalnej i najtańszej możliwości rozwiązania Państwa problemu. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i udzielimy dokładnych informacji.Kancelaria Prawna ASTREA - to Twoja skuteczna ochrona prawna ! Bo z nami prawo jest po Twojej stronie !